تماس با فومن ویلا

فومن ویلا در مناطق توریستی و گوشه کنار جنگل های امن و زیبای گیلان جستجو کرده و با انتخاب بهترین واحدها از هر نوع، آنها را جهت معرفی و اقامت شما مسافرین عزیز در سایت قرار داده است . بطوریکه در جستجوی حضوری، امکان یافتن آن واحدها به سختی صورت گرفته و نیاز به صرف وقت و هدر رفتن زمان مفید شما دارد .

مناطق تحت پوشش فومن ویلا: فومن ، ماسوله ،  ماسال ، گشت رودخان ، قلعه رودخان و سایر نقاط استان گیلان می باشد. فومن نام شهری توریستی در استان گیلان ، منتهی به شهرک تاریخی ماسوله و دژ باستانی قلعه رودخان است و در ۳۸۰ کیلومتری تهران و ۲۵ کیلومتری رشت قرار دارد .

فومن ویلا شماره مستقیم مالک واحدها یا رابط های مجاز آنها را قرار داده است و در رزرو هیچ کدام از واحدها دخالتی نداشته و هیچ منفعتی در قراردادهای منعقده بین شما و مالک واحدها نمی برد . و در نتیجه هیچ مسئولیتی متوجه سایت فومن ویلا و مدیریت آن نیست .

راستی: اگر از امکانی که جهت معرفی واحد های اقامتی قرار داده ایم راضی بودید ، فومن ویلا را به دوستانتان پیشنهاد کنید!

آدرس فومن ویلا

  • تلفن : 0133470848301334708483
  • موبایل : 0911607502009116075020
  • آدرس : استان گیلان - شهرستان فومن - روستای کیش رودبار - نرسیده به دفتر دهیاری و شورای اسلامی - دفتر فومن ویلا . جهت ارتباط با آگهی ها از شماره های تماس مربوط به هر اگهی استفاده کنید . آدرس فوق فقط جهت پشتیبانی فنی سایت می باشد .

نظر، پیشنهاد و انتقاد خود را برای ما بفرستید

Loading...