اخبار

اعلام تخفیف ها و معرفی جاذبه های گردشگری

دریاچه زیبای سقالکسار

دریاچه زیبای سقالکسار واقع در شهرستان شفت و در 25 کیلومتری جنوب غربی شهر توریستی فومن یکی از جاذبه های گردشگری منطقه است که در سفر به فومن، نباید از قدم زدن دور این دریاچه زیبا با منظره ای رویایی صرف نظر کرد .

به فومن سفر می کنید … از بازار محلی و کوچه ماهی فروشان فومن خرید کرده، طعم اصیل کلوچه داغ و خوشمزه فومن را می چشید … همان روز و یا روز بعد به ماسوله سفر می کنید قدم می زنید لابلای خانه های چوبی و گلی پله ای که حیاط هر یک، سقف خانه طبقه زیرین است! خرید و بازدید می کنید از بازار سنتی و آبشار ماسوله . روزی دگر دلتان برای پیاده روی هزارپله قلعه رودخان می طپد . پله هایی در کنار رودخانه و دل جنگل که هر قدر هم که قدرتمند باشی ضربان قلبت برای طی کردنش تندتر می زند .

خسته و کوفته برای استراحت بر می گردی به واحد اقامتی امن و راحت خود . و این برنامه سفر می تواند تا چند روز ادامه داشته باشد … با ما باشید… به زودی

در راه برگشت از فومن، در جاده فومن-سراوان، درست 15 کیلومتر مانده به آزاد راه رشت-قزوین، تابلوی آقاسیدشریف نظرت را جلب می کند . چرا که دریاچه ای زیبا آنجا واقع شده. دریاچه ای که نباید از قدم زدن دور آن با منظره ای رویایی صرف نظر کرد .

اطلاعات بیشتر در مورد این دریاچه به زودی…

 

یک نظر

  1. ویلا شمال

    در   بیان شده  

    سلام

    دریاچه سقالکسار فوق العاده زیباست ، ممنون از شما بابت معرفی این دریاچه زیبا

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *